FAQ

V této sekci najdete “FAQ – Frequently Asked Questions“, kde se dozvíte odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat kdykoliv pomocí našeho kontaktního formuláře nebo emailu.


Co je Live Chat Brno models?
Agentura Live Chat Brno (GSS Media) je modelingová agentura zprostředkující profesionální asistenci pro ženy a dívky, které mají zájem o naši pracovní nabídku. Agentura Live Chat Brno se hlavně zaměřuje na produkci foto, video a živého vysílání a přináší modelkám zajímavý a stalý příjem.

Jsme na trhu od roku 2008 a máme znalosti, vlastní síť, infrastrukturu a zdroje, abychom mohli dopomoci modelkám být úspěšnými v jejich práci. Agentura Live Chat Brno je společnost se sídlem v Brně (Česká republika).


Co je to livechat?
Livechat je erotická online platforma pro komunikaci mezi modelkou a jedním či více uživateli najednou. Jde o video přenášené živě doplněné o psanou komunikaci a jedna se o atraktivní formu výdělku pro ženy a dívky od 18 do 35 let. Výhoda livechatu je, že nikdo z vašeho okolí nemusí vědět, co vlastně děláte, protože vás nikde neuvidí.


Co musím splňovat pro spolupráci?
Základem je věk mezi 18 a 35 lety, mít alespoň základní znalost anglického jazyka, dále příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost, komunikativnost, ochota se učit a nebát se zkusit něco nového.


Může mě vidět někdo z mých přátel, rodiny?
Nemůže, Česká republika i Slovensko jsou aktivně blokovány na základě IP adres, tyto chaty jsou vysílány výhradně do zahraničí, kdy je možnost dle dohody zablokovat i určitou zemi či IP adresu.


Kolik mohu vydělat?
V současné době nabízíme unikátní možnost pracovat na tzv. fix, což je garantovaná částka za odpracované hodiny. Nabízíme směny po 6 hodinách, kdy nejnižší počet směn je 5 měsíčně, doporučujeme však 20 směn, kdy modelka dostane €7.5 za hodinu, při 8 hodinách za směnu a celkovém počtu 20 směn měsíčně je to €1.200 jako garantovaný výdělek.

Dále má modelka procenta z privátních chatů a z tipování za určité akce/show, které předvede. Čím více je modelka na chatu aktivní, tím více možností výdělku má.

Modelový příklad:
Modelka měsíčně odvysílá 20 směn po 6 hodinách (20 x 8 = 160 hodin x 7.50€ = 1200€), na tipování a privátních chatech ale vygeneruje celkem 3000€, v tomto případě jí bude vyplaceno 50% ze €3.000, což je €1.500 místo garantovaných €1.000.


Jaký je způsob vyplácení?
Modelka je vyplácena buď bankovním převodem nebo hotově a to vždy měsíčně v CZK.


Nejsem z Brna, ale mám zájem o spolupráci, jaké jsou možnosti?
Pokud modelka není z Brna, můžeme jí nabídnout krátkodobé ubytování po dobu jejích směn. Typicky se dá odvysílat těchto 6 směn během asi 4 dnů. V budoucnu bude otevřen i program pro modelky, které by chtěly ve studiu bydlet a být online v podstatě kdykoliv po dobu třeba jednoho měsíce v kuse.


Musím podepsat nějakou smlouvu?
Ano, všechny naše modelky musí podepsat tzv. licenční smlouvu pro vysílání. Podepsáním této smlouvy vzniká důvěra mezi námi a modelkou. Samozřejmosti je předložení smlouvy modelce pro přečtení a případně pomůžeme s vysvětlením důležitých pojmů.


Musím se s lidmi osobně potkat a trávit s nimi čas?
Nikoliv, nejsme escort agentura, ani se nezabýváme prostitucí. Naším cílem je diskrétnost.
Důrazně také nedoporučujeme dávat uživatelům pravá jména, adresy, telefonní čisla a jakékoliv informace vedoucí k tzv. stalkingu.


Chci se stát livechat modelkou, co pro to musím udělat?
Využijte náš kontaktní formulář uvedený na této stránce, případně napište email na studiobrno@mediahoneys.com a my se vám již ozveme s dalším postupem.


Mohu s sebou vzít kamarádku?
Samozřejme, ať už jako podporu, abyste nešla na nové a cizí místo sama, případně pokud se kamarádka rozhodne u nás také pracovat, vyplácíme zajímavé provize za doporučení.

 


Top